in

“Edhe babain tim ta ngrenë nga varri unë do t’i shkojë deri në fund”, ja çfarë po paralajmëron Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI pasi paralmëroi një tjetër dosje në SPAK për çështjen e inceneratorëve, teksa u zotua se do i shkojë deri në fund.

“Edhe babain tim ta ngrenë nga varri unë do i shkoj në fund.

Unë kam bërë padi me fatura, me emra, me fotografi. Pronarët e di unë ku janë, e di kujt i shërbejnë, kë paguajnë, e di çfarë bëjnë.

Shumë shpejt edhe SPAK do të ketë një dosje me evazion fiskalë 170 milionë dollarë vetëm nga kompanitë e inceneratorëve. Këto i janë fshehur zyrave të taksapaguesve”, tha Kryemadhi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Prej 20 vitesh larg Shqipërisë, këto janë VIP-at shqiptarë që preferon mbesa e ish-diktatorit Hoxha

10 minuta pas nisjes së provimit, publikohen tezat e Biologjisë dhe Fizikës