in

Egzona Rafunen e rrok dielli, zbulon gjoksin

 

Egzona Rafuna është gazetarja dhe prezantuesja e televizionit publik të Kosovës, “RTK”.

Ajo, vitet e fundit është pjesë e emisionit “N’za” bashkë me kolegun dhe mikun e saj, Arbër Zeka.

Egzona, u bë pjesë e edicionit të parë të “BBV”, ku megjithatë nuk qëndroj gatë, ani pse tha se eksperienca ja ka vlejt.

Egzones ia kanë hakuar faqen e Instagramit, por në Facebook po poston edhe në këto ditë me të nxehtë esktem, madje po zbulon pak më shumë./kosovarja

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Cllevio tregon jetën e ‘VIP-ave’ brenda burgut: Aldo Bare s’del kurrë, Gaxhai më ‘salutonte’

“Copy-Paste”, Arta Nitaj na prezanton me vajzën që i ngjan krejtësisht asaj