Connect with us

Positivity Minds

Einxhel Shkira i kthehet keq komentuesit

Latest

Einxhel Shkira i kthehet keq komentuesit

Tiranë- Festivali “Sunny Hill” është kthyer temë e ditës. Festivali ishte programuar në Kosovë. Por më pas u zhvendos në Tiranë.

Të përfshirë në debat janë edhe mjaft artistë. Janë të shumta reagimet e fansave për temat e diskutuara. Ka prej tyre që reagojnë pozitivisht, ka qe edhe kritikojnë apo përdorin fjalor vulgar.

Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe moderatores së njohur, Einxhel Shkira.

Shkira ka reaguar së fundmi në lidhje me temën më të zjarrtë të momentit, zhvendosjen e festivalit “Sunny Hill” nga Prishtina në Tiranë.

Përmes disa statuseve në rrjetin social “Twitter”, Einxhel shprehet se kjo është një humbje e madhe për Kosovën, megjithëse është e lumtur që festivali do të zhvillohet në Tiranë.

Ajo madje u bëri thirrje organizatorëve se do të dëshironte që në “Sunny Hill” të promovoheshin artistët dhe Dj vendas, pasi sipas saj “ka ardhur koha të respektojmë njëri-tjetrin”. Në një status tjetër ajo shkroi: “Nëse nuk është PM dhe Dagz nuk vij”.

“O na plasi t*api po nuk erdhi ti”- i shkruan dikush Einxhel dhe ky koment nuk ka kaluar pa marrë vëmendjen e saj. Moderatorja i ka kthyer madje një përgjigje duke i shkruar: “Ty të daltë një lule në ball ishalla, por po flas për ata që nuk u plas jo për ty që të plas.”

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.