in

EKSKLUZIVE : Gruaja E Parë I Ndërroi Jetë Pasi Lindi Djalin/ Alban Hoxha Flet Për Herë Të Parë Për Lidhjen Me Çiljeta Xhilagën: Unë Zgjohem I Pari Pa Zhurmë!

Portieri i njohur Alban Hoxha ka folur sot për raportin që ka me këngëtaren Çiljeta Xhilaga, por si gjithmonë, i rezervuar, pasi çifti nuk dëshiron që të ndajë detaje nga jeta personale me publikun. Ja sa diferencë kanë në moshë Çiljeta dhe Albani! | Bota Press Teksa ishte i ftuar këtë mëngjes në ‘Wake Up’, Albani tha:

“Kjo është një zgjedhje që nuk duam të bëjmë publike, janë gjëra personale. Kështu që nuk kemi çfarë ndajmë me publikun. Unë u zgjova i pari sot. Stërvitjen e kam herët në mëngjes, kështu që duhet të çohem herët, përveç asaj pjesës që nuk mund të ngrihesh në minutën e fundit dhe të shkosh në stërvitje”. I pyetur nëse është mashkulliqë i përgatit kafen e mëngjesit partneres, portieri tha:

“Jo jo, deri të kafja jo. Unë çohem pi kafen te lagja, nuk bëj zhurmë kur çohem herët, që mos e bezdis”. Çiljeta dhe Albani janë prej disa kohësh në një lidhje mes tyre, që herë pas here ka pasur dhe krizat e saj, por duket se tani marrëdhënia mes të dyve është bërë më serioze, dhe ata kanë nisur dhe jetesën së bashku, ndërsa planet për një fëmijë duket të jenë ende larg.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të Gjithë Shqiptarët Donin Ta Shikonin! Ja Gjërat Që S’dimë Për Moderatoren e Famshme Aida Shtinon..!!

Burri Nga Vlora : Gruaja Nuk Më Bën Fëmijë, Kam Marrë Një Vendim Të Vështirë, Përlotet ….