in

Elita duket ‘flakë’ për ditëlindjen e 29-të

 

Bukuroshja e njohur e ekranit, Elita Rudi, feston sot ditëlindjen, e lindur më 28 qershor të vitit 1993, ajo ka mbushur plot 29 vite jetë me suksese të mëdha në karrierë.

Elita për publikun është bërë e njohur që shumë vite, për shkak të profesionit si dhe disa emisioneve që ka moderuar.

Në ditën e veçantë mes shumë urimeve një befasi nuk ka munguar as nga bashkëshorti i saj, reperi Gjiko.

Ky i fundit ka shpërndarë një sërë videosh në rrjete sociale, ku shihet duke e befasuar me një tortë, ata ndërkaq këto ditë kanë nisur edhe pushimet së bashku, në një resort në Turqi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nuk ka pajtim! Dafina hakmerret ndaj Taynës mes koncertit

E FUNDIT/ Bordi ndryshon çmimet e karburanteve, ja sa do të shiten tani