Connect with us

Positivity Minds

Elita duket ‘flakë’ për ditëlindjen e 29-të

Latest

Elita duket ‘flakë’ për ditëlindjen e 29-të

 

Bukuroshja e njohur e ekranit, Elita Rudi, feston sot ditëlindjen, e lindur më 28 qershor të vitit 1993, ajo ka mbushur plot 29 vite jetë me suksese të mëdha në karrierë.

Elita për publikun është bërë e njohur që shumë vite, për shkak të profesionit si dhe disa emisioneve që ka moderuar.

Në ditën e veçantë mes shumë urimeve një befasi nuk ka munguar as nga bashkëshorti i saj, reperi Gjiko.

Ky i fundit ka shpërndarë një sërë videosh në rrjete sociale, ku shihet duke e befasuar me një tortë, ata ndërkaq këto ditë kanë nisur edhe pushimet së bashku, në një resort në Turqi.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.