in

Elita tregon format në bekine dhe duket mahnitëse

 

Elita Rudi është nënë e dy fëmijëve.

Mirëpo moderatorja e njohur nuk dallohet fare për nga format trupore.

Ajo kujdeset mjaft shumë për veten duke u shfaqur gjithmonë e kuruar deri në detaje.

Fotot në bekine dëshmojnë më së miri trupin e saj perfekt./InfoKosova/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Majk kapet ‘mat’ me Melisën e ‘Përputhen’

‘Jennifer Lopezi’ i Kosovës, 55 vjeçarja mahnit me format trupore nga palestra