in

Elvana dhe Dhurata e “djegin” lojën sonte

 

Elvana dhe Dhurata ka kohë prej kur kanë paralajmëruar bashkëpunimin.

“Gajde” titullohet bashkëpunimi që bëri bashkë dy këngëtaret e suksesshme.

Ky projekt do të publikohet sonte në mesnatë.

Këtë e ka bërë të ditur, Elvana ku edhe ka postuar një pjesë nga kënga.

Padyshim, ky projekt do të shndërrohet në një hit të jashtëzakonshëm.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve të dashura për publikun./Lajmi/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nga pushimi në pushim, Adelina po e shijon jetën

Surprizë e motit! Parashikohen stuhi të fuqishme dhe reshje të dendura