Connect with us

Positivity Minds

Eneda Tarifa zbulon planet për të ardhmen dhe ka dy fjalë për Salsano Rrapin, Xhemi Shehun e Fjoralba Ponarin

Latest

Eneda Tarifa zbulon planet për të ardhmen dhe ka dy fjalë për Salsano Rrapin, Xhemi Shehun e Fjoralba Ponarin

Këngëtarja dhe moderatore. Eneda Tarifa ka shprehur disa mendime për personazhet e ekranit. Kryesisht për kolegët dhe bashkëpunëtoret e saj, por edhe ato që e zëvendësuan.

Për Salsano Rrapin u shpreh se është një “koleg i mirë”, për Xhemi Shehun që “e papame”, mdërsa për Fjoralba Ponarin u shpreh se është “talenti i jashtëzakonshëm se nuk e kisha parë në aktrim”.

Teksa u pyet për një rikthim të mundshëm në televizion ajo tha se do të fokusohet tek muzika.

“Si s’më shkon mendja fare? Ndjej që jam lodhur gjithë këto vite në ekran. U bë që në vitin 2010 që jam non stop. Dua këto vite t’i kushtohem muzikës, të lë disa këngë dhe disa kujtime’, tha Eneda.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.