in

Eni Koçit vetëm tani ia pamë barkun e rrumbullakosur

Eni dhe Genci po shijojnë ditët e tyre më të lumtura në pritje të fëmijës së parë. Çifti e konfirmoi lajmin muajin e kaluar përmes videoklipit “Ama”, ku në fund shfaqën momente nga babyshower dhe zbuluan se do bëhen me vajzë. Eni është 6-muajshe shtatzënë dhe gjatë kësaj kohe në fotot që ka postuar në Instagram nuk i është dukur fare barku i rrumbullakosur. Por tani ai ka nisur të duket dhe këtë na e tregon Eni me postimin e fundit në Instastory, ku e veshur me një bluzë të gjerë të bardhë nuk e ka fshehur dot barkun.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“QOKA”/ Vëllai i Monika Kryemadhit 30 mijë USD shpërblim mujor si mekanik nga SGS, financoi partinë e kunatit Meta

“Ajo nuk e mori vesh kurrë”/ Nëna e Hueyda El Saied zbulon arsyen përse nuk i tregoi të bijës që kishte humbur babain