Connect with us

Positivity Minds

Familja gëzohet me trinjakë, pas javë terapie, kthehen shëndoshë e mirë në shtëpi

Latest

Familja gëzohet me trinjakë, pas javë terapie, kthehen shëndoshë e mirë në shtëpi

Tiranë- Një familje nga Shkodra është gëzuar me trenjakë. Lajmin e bën të ditur ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në mediat sociale.

Por të vegjëlit kanë pasur nevojë për kujdes shëndetësor dhe kanë qëndruar disa javë në maternitet nën terapi te “Koço Kliozheni”.

Postimi i Manastirliut në Facebook:

Trenjakët Uneis, Siar dhe Aert ??? që kanë gëzuar familjen Tahiri nga Shkodra, sapo kanë dalë nga spitali, pas disa javësh të vështira në terapinë intensive në SUOGJ Koco Gliozheni, ku stafi mjekësor ka bërë një punë fantastike ??

#JetëTëGjatë”

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.