in

Fansat e kapin teksa ‘gënjen’ Sara Hoxha

 

Ata janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar.

E kemi fjalën për Ledri Vulën dhe partneren e tij, Sara Hoxha.

Pak ditë më parë Sara bëri një pyetësor ku një nga pyetjet e ndjekësve të saj ishte sepse ajo e ndiqte Ledrin kudo nga pas nëpër koncerte dhe partnerja e reperit të njohur u përgjigj se ky konstatim nuk ishte aspak i vërtetë.

Por në datat 2-3 korrik në Zyrih do të mbahet një koncert me 16 këngëtarë shqiptarë ku mes tyre do të jetë edhe reperi Ledri Vula i shoqëruar sigurisht nga partnerja e tij Sara.

Pra syrit të vëmendshëm të fansave të reperit nuk u shpëton asgjë…

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ika nga burri dhe e lash vajzen aty,kam qen shum xheloze dhe nuk kam pas deshire te…!!!?

Ana Kabashi paraqitet atraktive nga pushimet, në bekini thekson format e saj trupore