in

‘Fërkim’ apo ‘ftohje’ me Këlliçin? Berisha jep përgjigjen

Tiranë- Kryetari i PD, Sali Berisha ka mohuar të ketë një largësi apo ftohje mes tij dhe deputetit Belind Këlliçi. Në një intervistë për EuroNews, Berisha tha se kjo gjë nuk është e vërtetë dhe se Këlliçi është një nga bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë.

“Absolutisht, nuk ekziston asnjë fërkim mes meje dhe bashkëpunëtorëve të mi. Belind Këlliçi është një politikan i ri aktiv dhe pa asnjë diskutim, një politikan me perspektivë, në vlerësimin tim, të sigurtë në Partinë Demokratike,”- tha Berisha.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

‘Ballkani Perëndimor është në zemër të Evropës dhe afër zemrës sime’. Ministrja gjermane mbështet propozimin francez për veton bullgare

Vuçiç dhe Kurti ashpërsojnë tonet. Vuçiç: Kosova të mendojë mirë. Nuk ka më dialog!