in

Fifi befason me deklaratën për të dashurin: Më fal që nuk jam rujt vetëm për ty!

Këngëtarja Fifi ka habitur me deklaratën e saj për të dashurin e ri. Ajo i është drejtuar, Adis Patushit me disa fjalë të bukura dashurie, por mes tyre ka tërhequr vëmendjen një shprehje, e cila është komentuar së shumti.

“M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty” – shkruan ndër të tjera Fifi.

Fifi dhe Adisi u lidhën me njëri-tjetrin, sapo këngëtarja doli nga shtëpia e Big Brother, ku ajo nuk pati një eksperiencë të mirë.

Postimi i plotë i Fifit:

Përtej dashnisë ! S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di – ty do të ët dedikoj veten . M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di – për ty do jetoj . Të gjeta çmenduria ime , dashnia që e kërkova për vite me rradhë . Të dua

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sali Berisha: Edi Ramës nuk i hapin negociata, nuk ishte Bullgaria shkaku

“Si të lë Marku të flasësh kështu”, Rudina shtang ndjekësen: Ku ka zot që më ndalon mua! Vetëm për burrë nuk do