Connect with us

Positivity Minds

Fifi shfaqet pa jelek në pushime, do ta ‘çmend’ Adisin

Latest

Fifi shfaqet pa jelek në pushime, do ta ‘çmend’ Adisin

 

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ajo me publikimin e këngëve të saj shumë të bukura, ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish.

Tani, muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje dashurie me biznesmenin, Adis Patushin, cifti duken më të lumtur se kurrë, pasi shpesh po shihen në publik në krah të njëri-tjetrit.

Fifi gjithmonë ka qenë një artiste me një stil interesant, ndërsa se fundmi është duke pushuar me të dashurin e saj në Turqi.

Nga atje, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet super joshëse, w veshur shkurt, dhe pa riçipeta, Fifi do ta shkrijë Adisin. /ORAinfo/

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.