in

Fjolla tregon format perfekte trupore në bekini

 

Fjolla Svirca është një ndër femrat që ka një përkushtim të madh në paraqitjet fizike.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me imazhe të shumta, andaj edhe qëndron shpesh në krye të medieve rozë.

Këtë herë, gruaja e Albanit sh.faqet në bekini dhe duket tejet e zjarrtë.

Theksojmë, ajo është nënë e dy fëmijëve.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Çift i bukur”- Beniada Nishani sqaron komentin e bujshëm për Megi Pojanin dhe Endri Çekiçin

U dyshua se është në pritje të një vajze, Joni zbulon gjininë e fëmijës së Arbana Osmanit