in

Follow Dyshohet se vr*në grekun pas sherrit në lokal, del video e përleshjes së dy shqiptarëve me vi*timën

Greqi- Publikohet një video brenda lokalit ku nisi një sherr mes shqiptarësh dhe një greku e që përfundoi në tragjedi.

Në materialin vizual nga brenda dyqanit, duken dy të pandehurit e rinj teksa dalin nga tualeti i dyqanit dhe shkojnë në shoqërinë e tyre. Më pas vijon 42-vjeçari që humbi jetën.

Vi*tima shihet duke i shtyrë të rinjtë, të cilët e shtyjnë mbrapsht. Më pas ndërhyn pronari i lokalit për t’i ndarë, ndërsa për t’i dhënë fund episodit ndërhyn edhe punonjësja brenda lokalit.

Dy 24-vjeçarët që u arrestuan për v*asjen janë nxjerrë para gjykatës. Njëri pretendoi se nuk kishte ndërmend të v*iste vi*timën dhe i dyti u deklarua se kishte varësi serioze ndaj alkoolit.

Ndërkohë dy të rinj të tjerë të grupit, të cilët kanë dëshmuar si dëshmitarë okularë, janë akuzuar nga hetuesi dhe do të kërkojnë falje në ditët në vijim.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Hajdutët grabisin arkën e biznesit dhe tërheqin zvarrë për katër kilometra me makinë pronarin e zdruktharisë

Polici rrezikon jetën duke hipur mbi trafikndarësen për të vendosur gjoba