in

Follow Të dyja! Bora Zemani dhe Olsa Muhameti largohen nga “Përputhen”? Kush i zëvendëson

Tiranë- Sezoni i ri i emisionit “Përputhen” duket se do ketë ndryshime.

Sipas “Kryefjala”, mësohet se autorja Olsa Muhameti do të largohet nga ky format, e po ashtu edhe Bora Zemani.

Po të njëjtat burime thonë se produksionin e ka marrë në dorë Lori Hoxha, e cila do të prezantojë disa ndryshime në rinisje të tij.

Emisioni do të ngjasojë me formatin origjinal të “Uomini e Donne”, nga ku edhe u frymëzua fillimisht. Lori Hoxha do të vijë si producente, ndërsa prezantuesja në vend të Bora Zemanit do të jetë Ori Nebiaj.

Ende emrat nuk janë konfirmuar zyrtarisht, po pritet që sezoni i ri të vijë me ndryshime.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ish-banori i “Big Brother Vip” shpërthen në akuza për balonin gastrik që i vendosën për t’u dobësuar: Mashtrimi më i madh, mjekët nuk tregojnë të vërtetën!

Hëngrën në Radhimë, helmohen 5 turistë në Vlorë, përfundojnë në spital me bark e të vjella