Connect with us

Positivity Minds

FOTOGALERI | Ato që nuk u panë në protestën e opozitës

Latest

FOTOGALERI | Ato që nuk u panë në protestën e opozitës

Protesta e sotme e opozitës ishte në dukje e thjeshtë, por me një organizim që mund ta ketë zili çdo forcë tjetër politike në vend.

Në të morën pjesë shumë mbështetës të opozitës dhe ra në sy fakti se plot prej tyre nuk ishin ithtarë të Berishës, sikurse noa.al vëzhgoi gjatë monitorimit të protestës përmes vox-pop. Disa prej tyre thanë se ishin aty për të kundërshtuar dhe për të mos pranuar situatën në të cilën ndodhet vendi, përqendrimin e pushteteve vetëm në një dorë, të Edi Ramës dhe përkeqësimin e gjendjes ekonomike.

Në fotogaleri gjeni momente të protestës, me pasazhe në disa raste që nuk u panë gjatë qëndrimit të demonstruesve në miting, i pari që Berisha realizoi që pas rikthimit në krye të PD.


Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.