in

Frrok Çupi bën deklaratën ‘b*mbë’: Paralajmëron arrestimin e figurës së madhe në politikën shqiptare

Analisti Frrok Çupi ka komentuar zhvillimet e fundit politike.

Ai tha se ish-kryeministri Sali Berisha do të shkojë para drejtësisë dhe të gjithë shqiptarët po e presin këtë moment.

“Berisha është një njeri që tallet me njerëzit e vetë. I përdor, i kupton që janë naivë e budallenj. Turmat ai i do sa më shumë.

Beteja për protestën nuk është për rritjen e naftës po për të provuar cili është më i fortë në PD, Rithemelimi apo grupi tjetër.

Nga ana tjetër është se ai do të tregojë forcën tek SHBA. Ai manifeston forcën e ditës së tij të fundit.

Ai e ka çdo ditë si ditë të fundit, pasi ai do të shkojë para drejtësisë”, tha Çupi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kujdes çfarë konsumoni! Pas Kinderit, një tjetër fabrikë çokollate rezulton me salmonelë

” Kur bleta largohet nga kosherja…”/ Bora Zeman i vë ‘flakën’ rrjetit me fotot nga pushimet në Turqi