in

Fundoset jahti luksoz në Drimadhes, si ndodhi ngjarja dhe kush ishte pronari (EMRI)

Një jaht 17 metra i gjatë është fundosur në det ne zonën e Drimadhes.

Jahti në pronësi të Festim Mark Prendi ka qenë i ankoruar (në spirancë) rreth 130 metra larg bregut të detit.

Sipas policisë kufitare jahti nuk ka pasur njerëz brenda, por dyshohet se i janë hapur tapat në pjesën e fundit të mjetit.

Si pasojë jahti është mbytur në thellësitë e ujërave të Drimadhes.

Policia kufitare po merr në pyetje pronarin e mjetit lundrues.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Emri i tij doli në përgjimet e dosjes “Babale”/ Kush është zv.drejtori i policisë, i pranishëm në vrasjen e Pjerin Xhuvanit në Elbasan

Gjendet me fyt të prerë në oborrin e shtëpisë ish-kryebashkiaku , fqinjët rrëfejnë detajet shokuese: Dëgjuam britma!