Connect with us

Positivity Minds

Fundoset një mjet lundrues në Jalë, ja kush e kishte në pronësi

Latest

Fundoset një mjet lundrues në Jalë, ja kush e kishte në pronësi

 

Një mjet lundrues është fundosur në plazhin e Jalës në Himarë.

Mësohet se bëhet fjalë për një fllugë, në pronësi të Jorgo Andonit. .

Ngjarja ka ndodhur në mëngjes, rreth orës 08.14.

Për fat të mirë, në varkë nuk ka pasur njerëz në momentin e fundosjes dhe për rrjedhojë nuk ka të lënduar.

Shkaqet e fundosjes nuk dihen ende

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.