in

Gara me dema kthehet në tragjedi. Shembet tribuna, katër të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Kolumbi- Ngjarje tragjike në Kolumbi. Të paktën katër persona kanë vdekur dhe qindra të tjerë janë plagosur pas shembjes së një tribune gjatë një gare me dema në El Espinal.

Në disa pamje është parë momenti kur ka rënë tribuna prej druri e mbushur me spektatorë.

Në video shihet momenti kur njerëzit largohen të përfshirë nga paniku.

Ky incident ka ndodhur gjatë një organizimi tradicional, në të cilin pjesëtarët e publikut inkurajohen të përfshihen në ring për të angazhuar demat.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

‘Më bëjnë 2 mijë euro vetëm kremërat e fytyrës në muaj’! Moderatorja nxjerr ‘krehërin për këmbët’ dhe tregon se ku i gjen lekët

Tragjike në Itali/ Shoferi futet kundërvajtje dhe i merr jetën të resë shqiptare. Emri