in

Gazetarja revoltohet me dedikimin e Fifit për partnerin: Na tregon që duhet ta ruajmë veten për një burrë

 

Këngëtarja e njohur, Fifi po shijon prej kohësh romancën që ka nisur me Adis Patushin.

Këngëtarja është treguar “dorëlëshuar” me postimet krah partnerit, ndërsa së fundmi publikoi disa fotografi ku shihej shumë e lumtur me të.

Krahas këtij postimi, këngëtarja bëri dhe një dedikim romantik për të dashurin e saj.

“Përtej dashnisë! S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di – ty do të  dedikoj veten  M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di – për ty do jetoj Të gjeta çmenduria ime ,dashnia që e kërkova për vite me rradhë Të dua”, ishin fjalët që shkroi këngëtarja krahas postimit të saj në Instagram.

Mirëpo, lidhur me këtë ka ardhur dhe një reagim nga gazetarja Zhalkin Lekatari, e cila thotë se është ndjerë “e neveritur” nga postimi i këngëtares.

“Mirmëngjes Fifi unë jam Zhaklin Lekatari, jam gazetare dhe sot u zgjova e neveritur nga deklaratat e tua, mua nuk më intereson shumë se çfarë bën ti në jetën tënde me sa njerëz ke bërë marredhenie, ajo që mua më intereson është që audiencën dhe hapësirën tënde ta përdorësh për mirë, jo ta përdorësh duke i mësuar vajzave të vogla që ato duhet ta ruajnë veten për një person.

Nëse ti do ta ruash veten për një person sepse mendon që vlerën ty ta jep ai person, bën mirë ta mbash për vete dhe jo të promovosh budallallëqe të tilla, thotë Zhaklin.

Shiko videon:

 

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rama pas reagimit të Bullgarisë: Miqtë e vërtetë nuk dëmtojnë njëri-tjetrin, hiqni veton, ose më duroni!

Rindizet ‘sherri’/ Tayna e largoi nga kënga e tyre, reagon Dafina