in

Gjendet i mbytur në rezervuar një person

Një ngjare e rëndë është regjistuar ditën e sotme në Elbasan.

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se një 67- vjeçar është gjendur i mbytur në rezervuarin e Hecit.

Mëherët i moshuari ishte raportuar i zhdukur nga dali i tij, teksa nga kqyrja paraprake nuk janë evidentuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Megjithtë polica është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Njoftim:

Policia e Elbasanit, raporton se një trup i pajetë është gjetur i mbytur në një rezervuar me ujë.

Sipas policisë, më datë 23.06.2022, është gjetur nga familjarët pa shenja jete, në rezervuarin e Hecit, shtetasi D. B., 67 vjeç, banues në Prrenjas.

Paraprakisht kishte bërë kallëzim djali i tij, për largimin nga banesa të 67-vjeçarit. Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk u konstatuan shenja dhune apo dëmtime të tjera.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Ka parë lot në sytë e mi”- Aktorja Monika Lubonja rrëfen lidhjet e dështuara pas divorcit me ish-politikanin e ndjerë, si reagonte nga këshillat e së bijës: Nëse mendon se pengesa jam unë…

Qindra ngelës dhe vetëm 4 ekselentë/ Publikohen përgjigjet e provimit të Gjuhës shqipe dhe Letërsisë (Linku)