Connect with us

Positivity Minds

Gruaja lë derën e ballkonit hapur për fresk gjatë natës, kur zgjohet gjen komshiun në krevat duke…

Latest

Gruaja lë derën e ballkonit hapur për fresk gjatë natës, kur zgjohet gjen komshiun në krevat duke…

Një ngjarje thuajse e pabesueshme ka ndodhur në Palermo, Itali. Një 27-vjeçare gjeti në mëgnjes në shtratin e saj komshiun, i cili i kishte hyrë nga ballkoni në shtëpi. Policia ka thënë se sipas deklaratës së saj, ajo e kishte lënë hapur derën e ballkonit për t’u freskuar..

Kur u zgjua në mëngjes, 27-vjeçarja gjeti në shtratin e saj komshiun e saj i cili po i prekte trupin. Ajo tentoi ta largonte dhe më pas nisi të ulërinte. 36-vjeçari u arrestuar ndërsa ajo ndihet ende e shokuar nga ngjarja..

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.