in

Gruaja thërret policinë: dëgjoj zhurma në dollap! ajo që zbulohet brenda i shtangu të gjithë…!!

Një grua mbeti e habitur pasi doli në pah arsyeja për zhurmën misterioze që vinte nga dollapi.Gruaja, emri i të cilës nuk është raportuar, ishte shumë e tronditur kur ajo ndjeu se një person fshihej brenda në një dollap të shtëpisë saj, kështu që ajo thirri policinë. Kamera e një prej oficerëve tregon momentin kur hapin derën. Një burrë mund të shihet që është ulur brenda në dollap dhe policët..JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POSHT..LEXO ME TEPER

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Prekëse, vogëlushit nuk i vjen asnjë shok në ditëlindje

Burri iku dhe e la për një femër tjetër me dy binjakë dhe shtatzënë/ Shefi bën të mirën e madhe për gruan që bënte dy punë..!!