in

Gruas që u martua 11 herë, i dështon edhe martesa e 12-të

Një grua ka mbetur e shkatërruar pasi i fejuari i saj i 12-të anuloi dasmën e tyre.

Monette Dias, 52 vjeçe, ka bërë tashmë 11 dasma, dhe asnjëra prej tyre nuk funksionoi.

Dizajnerja nga ShBA shpresonte të gjente një bashkëshort të 12-të dhe të fundit. Megjithatë, për fat të keq nuk funksionoi.

“Është vërtet e dhimbshme për mua të kem një tjetër dështim, sidomos në këtë marrëdhënie ku u përpoqa shumë”, tha ajo

Motra e saj, Marcie, tha se ajo nuk ishte e shqetësuar kur motra e saj u martua dy ose tre herët e para.

Megjithatë, pasi ai u martua njëmbëdhjetë herë, ajo shqetësohet se motra e saj nuk do ta takojë kurrë personin e duhur.

Megjithatë, Monette nuk e ka humbur shpresën me martesën, shkrun DailyStar, transmeton Klankosova.tv.

“Unë ende do të vazhdoj të shpresoj që më në fund të kem një martesë të mirë”, shtoi ajo.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Shkëndije Mujaj Na Befason Me DekIaraten: Kurr Nuk Marr Një Mashkull Që Nuk Din Me Ma Bo..

Loredana thyen heshtjen, reperja flet për lidhjen e saj dhe raportin me Mozzik