in

Grushta dhe shkelma mes gjimnazistësh në mes të rrugës në qytetin shqiptar

KOSOVË- ërleshje mes gjimnazistësh në mes të rrugës.

Një sherr i shoqëruar me grushta dhe shkelma si dhe përleshje fizike mes disa nxënësve, ka ndodhur sot afër një shkolle të mesme në Gjilanit të Kosovës.

Nga pamjet e publikuara shihet se disa persona i gjuajnë njëri-tjetrit ku si pasojë njëri prej tyre ka mbetur i lënduar dhe është dërguar në spital për kurim.

Lajmin e ka konfirmuar dhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Policia e Kosovës ka pranuar një informatë për një rrahje në Gjilan. Të përfshirë në rrahje janë 6 persona njëri ndër të cilët ka përfunduar në spital.Policia e Kosovës nga stacioni policor në Gjilan, fillimisht i ka arr8stuar personat e përfshirë dhe janë intervistuar. Për rastin po merret prokurori i shtetit, tha Hashani. noa.al

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

‘’Ish-gruaja e Visit’’, si rrallë herë për jetën private, Xhemi Shehu flet për divorcin e përfolur nga bashkëshorti

Bill Clinton flet për herë të parë rreth misterit të UFO-ve dhe se çfarë fshihet në ‘Zonën 51’