in

Habit moderatorja: I adhuroj veriorët se janë analfabetë

Tiranë- Po bën xhiron e rrjetit sot një deklaratë e Erjola Doçit.

Gjatë një debati në një emisjon, teksa po flitej për diferencat jug-veri, Erjola është shprehur se veriorët i pëlqen sepse sipas saj janë analfabetë.

“Unë i adhuroj veriorët se janë analfabetë të adhurueshëm se s’dinë të shkruajnë, të lexojnë…”, thotë Erjola, e cila vetë është me origjinë nga Kukësi.

Ndërkohë gjatë debatit ajo ka theksuar se veten e sheh të martuar vetëm me verior.

“Ideja ime për partner lidhet vetëm me veriun sepse më pëlqejnë që nga mënyra e qëndrimit, prezenca, potenca mashkullore dhe realisht gjej shumë siguri, pa ofenduar jugun”, është shprehur Erjola. (noa.al/M.D)

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Cllevio tregon jetën e ‘VIP-ave’ brenda burgut: Aldo Bare s’del kurrë, Gaxhai më ‘salutonte’

Kamioni përplas makinën në Berat, plagoset rëndë e reja