in

Hyri në det dhe nuk doli më, polakja denoncon zhdukjen e familjarit në plazh

Më datë 27.06.2021, rreth orës 20:00, në Komisariatin e Policisë Sarandë, është paraqitur shtetasja polake D. R., 29 vjeçe, e cila ka kallëzuar se sot, rreth orës 10:30, shtetasi polak Z. K., 74 vjeç, është futur në det, në Ksamil, Sarandë dhe nuk ka dalë akoma.

Shërbimet e Policisë vijojnë kërkimet për gjetjen e shtetasit Z. K.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Emri i tij doli në përgjimet e dosjes “Babale”/ Kush është zv.drejtori i policisë, i pranishëm në vr*sjen e Pjerin Xhuvanit në Elbasan

Vjedhje spektakolare, hajdutët i marrin biznesmenit 1 milionë euro në 6 minuta