in

I dalin mesazhet shqiptares nga Gjermania qe po e tradhton burrin për një djalë nga Kosova

I dalin mesazhet shqiptares nga Gjermania qe po e tradhton burrin për një djalë nga Kosova.Një burrë nga Kosova i cili jeton ne Gjermani ka publikuar mesazhet e gruas se tij duke komunikuar me një djalë i cili jeton ne Kosovë.
LEXO ME SHUME:

Ai ka treguar te gjitha mesazhet qe gruaja e ti i ka dërguar ne Viber me te dashurin nga Kosova. Madje ne mesazhe gruaja i thotë djalit qe shpejt do t’ia dërgon edhe 300 euro tjera, si dhe thotë se shpejt do te takohen pasi do te bëjë gjithçka për te.LEXO ME SHUME:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nëna nga Fieri hαbit me kërkesën për të bίjën: Ju Ιutem më ndihmoni, nuk gjen dot bυrrë

Pershendetje nga gjermania jam 34 vjeqe kerkoj te lidhem sepse undava sedlta se kaq zor kam me pas