Connect with us

Positivity Minds

I FUNDIT/ Aksident i rëndë, plag*sen 4 persona

Latest

I FUNDIT/ Aksident i rëndë, plag*sen 4 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, pranë lagjes të njohur si “Xhenjo”.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se janë përplasur dy automjete.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur dhe raportohet per 4 persona të plagosur te cilët jane dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar drejt vendngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.