in

I FUNDIT/ Dy tërmete të njëpasnjëshme ‘shkundin’ Turqinë

 

Dy tërmete të forta kanë goditur Turqinë mbrëmjen e sotme. Tërmeti i parë ka qenë me magnitudë 4.5 ndërsa i dyti me magnitudë 3.9.

Deri në këto momente nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Kujtojmë që vetëm një vit më parë Turqia dhe Greqia u goditën nga një tërmet i fortë ku pati viktima, të plagosur dhe dëme të shumta materiale.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Udhëtime jashtë vendit me personazhe të krimit”, me kë drekoi Arjan Ndoja pak para se t’i bëhej atentati (EMRAT)

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-lojtari i Kombëtares