in

I fundit! Përplasen dy makina në Durrës, dërgohen me urgjencë në spital drejtuesit e mjeteve

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Durrës, ku kanë mbetur të plagosur dy persona.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar shoferë e mjeteve.

Shkak I aksidentit dyshohet se është bërë parakalimi I gabuar I njëri prej mjeteve, që ka çuar dhe në aksident.

Të pagosurit janë dërguar në spital, ndërsa policia

ka mbërrritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E frikshme/ Makina të shkatërruar dhe pemë të rrëzuara, stuhia e breshërit bën namin në këtë qytet

Aksident i frikshëm në Golem, përplasen 3 makina, detajet e para