in

I FUNDIT/ Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Ballkanin, ja ku ishte epiqendra

Nje termet i fuqishem ka goditur sot ne Ballkan

Mesohet se epiqendra e ketij termeti ishte ne Sutin, Bosnje dhe Hercegovine

Magnituda e ketij termeti ishte 4.7 ne shkallen Rihter

Nuk ka ende raportime per deme ne njerez apo materiale, nderkoh qe lekundjet e ketij termeti jane ndjere deri ne Mal të Zi. / Shqiperia Ime

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Kur të shoh ty dridhem”, shqiptari ngacmon sek*ualisht psikologen greke që e mori në punë: Më puthi në shpatull dhe…

Pas skandalit të “këmbëve të gaforres”, 500 euro vetëm për të parë perëndimin e diellit në Greqi