in

I nxehti përvëlues ‘pushton’ Shqipërinë, parashikimi i sinoptikanëve: Ja sa do të shkojnë temperaturat

 

I nxehti afrikan prej disa ditësh ka përfshirë vendin tonë, ku gjatë ditës së sotme, është ndier edhe më shumë.

Por në ditët në vijim pritet të kemi sërish rritje të temperaturave të cilat pritet të kapin 38 gradë celcius në ditët e fundit të muajit qershor.

Sinoptikanët kanë parashikuar gjithashtu një verë të nxehtë dhe të thatë edhe gjatë muajit korrik.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Detaje nga ngjarja e rëndë/ Burri v*au veten me th*kë, u gjet i pajetë nga nëna e tij (EMRI)

Puthi me dhunë kamerieren, e pëson keq 47-vjeçari shqiptar