in

I riu pla*osi nënën me th*kë, flasin fqinjët: Sapo kish ardhur nga Gjermania…

50-vjeçarja Drita Çobaj e cila u pl*gos me th*kë nga djali i saj jetonte me vajzën pasi bashkëshorti i kishte v*ekur.

Mediat kanë kontaktuar me fqinjë të gruas, të cilët kanë treguar se djali i saj Klaudio ishte emigrant në Gjermani.

Ai kishte rreth 20 ditë që ishte kthyer nga Gjermania. Fqinjët tregojnë se ishte familje shumë e mirë. “Djali s’ka qenë problematik dhe nuk janë dëgjuar debate më parë. Nuk e kemi besuar kur dëgjuam çfarë kishte ndodhur. Sot dëgjuam fjal, por nuk e pamë çfarë ka ndodhur”, thanë fqinjët.

30-vjeçari Klaudio Çobaj pasi e ka goditur nënën me thikë është larguar menjëherë nga banesa. Ngjarja ka ndodhur brenda banesës. Autori nuk raportohet te ketë pasur probleme të shëndetit mendor.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Martin Çeço u v*a për dr*gë? Banorët e fshatit: Zbuloi parcelë kana*isi, nuk ka lidhje vajza…

Kujdes! Gjatë paradites temperaturat shkojnë deri në 41 gradë