in

Ika nga burri dhe e lash vajzen aty,kam qen shum xheloze dhe nuk kam pas deshire te…!!!?

Mrb ju lutem anonim jam nje vajz 24 vjeqare jam e martuar dhe kam nje vajz 3 vjeqare kam ra ne hall me burrin ne fillim ishte gjithqka ne regull pastaj filluan prb ai qdo her qe ziheshim ngriti dor mbi mua nje her mi rahej shumm dhe un e lajmerova ne polici dhe ika nga shtepia e burrit por vajzen e lash ne shtepi nga qe sdija ka tja mbaja jam nje.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..lexo me teper

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ky është mërgimtari kosovar që fle në BMW-në e tij

Fansat e kapin teksa ‘gënjen’ Sara Hoxha