in

‘’Ish-gruaja e Visit’’, si rrallë herë për jetën private, Xhemi Shehu flet për divorcin e përfolur nga bashkëshorti

Xhemi Shehu ka folur si rrallë herë për jetën e saj private duke u përgjigjur në disa pyetje rreth thashethemeve që kanë qarkulluar për të.

E ftuar sot në “Wake up”, ajo sqaroi se nuk është ndarë nga bashkëshorti siç po përflitej, por ka bërë thjesht një batutë kur iu referua vetes si “ish-gruaja e Visit”.

Sa i përket dy djemve të saj, moderatorja u shpreh: “Prindërimit nuk ia merr dorën asnjëherë. Fëmijët janë një zbulim i ri çdo ditë. Çdo ditë nxjerrin diçka të re. E gjej veten shpeshherë në situata që nuk di të sillem. Jam ‘tërhiq e mos e këput’, pra edhe duhet të jem liberale, edhe strikte”.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Beatrix shfaqet atraktive në imazhet e reja me bekini

Grushta dhe shkelma mes gjimnazistësh në mes të rrugës në qytetin shqiptar