Connect with us

Positivity Minds

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” zbulon pse u nda me modelen

Latest

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” zbulon pse u nda me modelen

Arjon Luli ka reaguar lidhur lidhur me disa deklarime të Serena Sulit e ciila tha se ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, i kishte shkruar dhe kërkuar pas ndarjes së tyre.

“Kam qenë në Lezhë te familja. Nuk ka çfarë të bëjë me mua”, deklaroi modelja e njohur për “twerk”-un.

“A të merr malli për Serenen, sepse e humbe vet me largimin tënd. Pfff ca mashkulli”, i shkruan dikush dhe ai i përgjigjet:

“Preferova të largohem unë sepse nuk është e lehtë për 1 femër edhe të ndash, edhe të largohesh nga shtëpia. Ajo vuajti veç mungesën time asgjë tjetër. Qenkam unë mashkull i keq?!”.

Më pas një tjetër e pyeti: “E pse e ndave Serenën? Jepeni një herë e mirë përgjigjen e vërtet” dhe ish-konkurrenti i “Për’puthen” shprehet: “Jo tradhti, po mungesë respekti”.

Ndërsa në fund ka bërë një postim në “Instastory” ku shkruan: “Jo të gjithë ish-at janë të këqij. Më shiko mua, jam ish-i i dikujt dhe jam më i miri”.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.