in

Ishte i ftuar në dasmën e mikut të tij, Romeo Veshaj përballet me incidentin e papritur(Video)

Dy vëllezërit Veshaj, Donaldi dhe Romeo kanë qenë në një dasmë të mikut të tyre. Teksa kërcejnë Romeo ka marrë në qafë dhëndrin, por i ka ndodhur e papritura.

Pantallonat e kanë tradhtuar duke u çarë dhe i kanë nxjerrë sheshit mbathjet. Ndonëse ai gëzon e kërcen duke mos e vënë re këtë detaj.

Kjo video është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale dhe nuk kanë munguar komentet gazmore.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Çështja Babale”, Berisha: Rama dhe grupi mafioz duan t’i marrin mandatin Salianjit!

Era Istrefi feston ditëlindjen, sa vjeç bën këngëtarja?