in

Ishte veshur si grua/ V*au 7 persona dy ditë më parë, 21 vjeçari kishte kërcënuar familjarët se do i vr*ste me sëpatë

Personi i akuzuar për vra*je pasi qëlloi në një paradë të Ditës së Pavarësisë pranë Çikagos, duke lënë shtatë persona të vdekur dhe më shumë se 30 të plagosur, kërcënoi se do të vr*te familjen e tij me thika dhe një shpatë më pak se tre vjet më parë.

Robert, ose Bobby, E Crimo III, 21 vjeç, do të dalë sot në gjykatë pasi u akuzua për shtatë vr*sje të shkallës së parë mbrëmë.

“Do të ketë më shumë akuza,” u tha gazetarëve Eric Rinehart, një prokuror lokal. “Ne parashikojmë dhjetëra akuza të tjera të përqendruara rreth secilës prej viktimave.”

Sipas policisë, ky akt ishte i planifikuar disa javë përpara. Autori ishte i veshur si grua, teksa mediat kanë publikuar pamjet nga kamerat e sigurisë.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rritja e rasteve të Covid-19, rikthehen vendosja me detyrim e maskave

Parkoi makinën në vijat e bardha, policët gjobisin kolegun, nis edhe hetim