in

‘Jam djali i Sali Lushës, a je t’i të q… motrën’! Del video me br*tma dhe të q*ra. Momenti ku Stresi rr*h BMT-në

Tiranë- Del video e rr*hjes së BMT (Benardin Simoni) nga Stresi dhe shokët e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrethrrotullimin e Mamurrasit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Stresi, i cili ka postuar një foto në InstaStory ku BMT shihet komplet i gj*kosur në fytyrë. Ky i fundit është dhu*uar për shkak se e ka sharë disa herë Stresin në rrjetet sociale, me justifikimin se nuk po e mbronte ashtu siç duhej Cllevio Serbianon dhe reperi ishte zotuar se do ta dhun*nte.

“Familja është e shtrenjtë, mos ja shani askujt. Ky gan*ster” shkruan Stresi sipër fotos së BMT-isë së dhu*uar.

Në video duket se si ata e qël*ojnë dhe e shajnë duke i kërkuar llogari për deklaratat që ka bërë ish- anëtari e TBA-së.

BMT shihet teksa ul kokën dhe mbrohet te shoferi, i cili thotë se është thjesht një taksixhi.

“Jam djali i Sali Lushës, ky më ka prekur familjen, nuk kam gjë me ty”, dëgjohet të thotë Stresi ndërsa i kërkon BMT-së që të ngrejë kokën.

BMT ka pësuar disa fr*ktura në kokë dhe krah, por nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga Policia lidhur me ngjarjen e ndodhur.

Video e siguruar nga JOQ:

Kliko Ketu per ta pard videon

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Sasi e madhe gazi dhe nafte në tokën tonë”, Rama: Jemi pranë zbulimit të madh, ndryshon të ardhmen

Dëshmitari flet për skenën e tmerrshme: Nëna u hodh nga kati i 2-të, djali e qëlloi sërish me thi*ë