Connect with us

Positivity Minds

‘Jam djali i Sali Lushës, a je t’i të q… motrën’! Del video me br*tma dhe të q*ra. Momenti ku Stresi rr*h BMT-në

Latest

‘Jam djali i Sali Lushës, a je t’i të q… motrën’! Del video me br*tma dhe të q*ra. Momenti ku Stresi rr*h BMT-në

Tiranë- Del video e rr*hjes së BMT (Benardin Simoni) nga Stresi dhe shokët e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrethrrotullimin e Mamurrasit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Stresi, i cili ka postuar një foto në InstaStory ku BMT shihet komplet i gj*kosur në fytyrë. Ky i fundit është dhu*uar për shkak se e ka sharë disa herë Stresin në rrjetet sociale, me justifikimin se nuk po e mbronte ashtu siç duhej Cllevio Serbianon dhe reperi ishte zotuar se do ta dhun*nte.

“Familja është e shtrenjtë, mos ja shani askujt. Ky gan*ster” shkruan Stresi sipër fotos së BMT-isë së dhu*uar.

Në video duket se si ata e qël*ojnë dhe e shajnë duke i kërkuar llogari për deklaratat që ka bërë ish- anëtari e TBA-së.

BMT shihet teksa ul kokën dhe mbrohet te shoferi, i cili thotë se është thjesht një taksixhi.

“Jam djali i Sali Lushës, ky më ka prekur familjen, nuk kam gjë me ty”, dëgjohet të thotë Stresi ndërsa i kërkon BMT-së që të ngrejë kokën.

BMT ka pësuar disa fr*ktura në kokë dhe krah, por nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga Policia lidhur me ngjarjen e ndodhur.

Video e siguruar nga JOQ:

Kliko Ketu per ta pard videon

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.