in

Jam nje Grua 34 vjecare i kom dy femije jam e divo.rcuar

Redaksi e nderuar kerkoj njoftim am nje femer 34 vjeqare i kom dy fémij jam e divo rcuar jetoj ne Belgjike jam e interesuar per lidhje martesore personi duhet te jet i moshes 42-49 net lajmrohen vetem ata qe jon serioz ,te jen te mora lshem ashtu siq jam edhe vet dua te rehatohem nuk dua ndarje por te jeme dhe un e lumtur ne jet dhe te shijoj jeten se bashkume kur te ljmroheni ju tregoj mashum detaje kl i ko ni ne re k la men me posht dhe prisni 1 minut ju lutem un ju pergjigjemi oki faliminderit per mirkuptim anonim ju lutemLEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Njerëz që vrapojnë kudo, ja kush është autori i sulmit në qendrën tregtare (VIDEO)

“O djalë që dua…”, Anita mahnitë me foton e saj duke urua Ramushin për ditëlindje