in

Jam Studente 25 Vjeqare, Dua Ta Vazhdoj Shkollimin Por Gjithashtut Kerkoj Lidhje Serioze, A Ka Te Interesuar

Ne nje intervist qe po qarkullon ne rrjetet sociale shihet nje vajze nga Vushtrria e cila tregon se eshte studente dhe deshiron nje lidhje serioze…Vajza me emrin Valbona nga qyteti i Vushtrrise eshte 25 vjeqare ajo tha se ka ardh vakti per me u martu por nuk e du burrin qe sme len me u shkollu e me u punsu, du mi pas lirit e mija e me jetu jeten qysh kom qef un, un kom qef burrin qe osht i kuptushem jo shume xheloz edhe te jete i zoti me i marr vendimet. Une jom e interesume per lidhje serioze me nje djal serioz qe punon e i ka renet, jo asi qe veq rrin ton diten rat e sprekun pun me dor

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Me tre burrat e pare kam pas shum probleme te medhaja,tani i katerti me ka bere te ndihem e lumtur por ka nje kusht qe

E Mbani Mend Adnanin Te Dashuri E Ndaluar? S’e Keni Idenë Çfarë I Ka Ndodhur