in

‘Jennifer Lopezi’ i Kosovës, 55 vjeçarja mahnit me format trupore nga palestra

 

Linda Murseli është një nga femrat e rralla të moshës së saj me trup perfekt.

Ajo është e pasionuar pas palestres ku edhe mban trupine formësuar.

Në fotot e saj në instagram ka shumë foto që tregon linjat e formësuara.

Ndërsa po duket më bukur se shumë vajza të reja apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Elita tregon format në bekine dhe duket mahnitëse

Gëzimja poston foto të bijës, tregon se çfarë nuk pëlqen ajo