in

Ju kujtohet ministrja bukuroshe i dalin tan gat gjatë një takimi politik, kjo foto po bën xhiron e botës

Kjo fotogari aspak e zakonshme në rradhët e politikës po bën xhiron e rrjetit së fundmi.Bëhet fjalë është për ministren italiane të Reformës,Maria Elena Boschi.Një foto e saj teksa ajo nënshkruan,ku dalin në pah

edhe tangat e saj,është kritikuar nga të gjithë.Por si qëndron e vërteta pas kësaj fotoje? Mesa duket Maria Elena Boschi ka rënë pre e photoshop-it.Raportohet se ministres bukuroshe i është marrë fotoja ndërsa ka bërë betimin tek presidenti,dhe është ndryshuar aq mirë sa që duket si të jetë origjinale..SHI.KO VI.DEON ME PO.SHT

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Qelbej erë se lahej 1 herë në 10 ditë dhe nuk depilohej, veprimi që bën i dashuri i saj do iu leje pa fjale

Kjo është mosha kur femra ‘çmendet’ po nuk bëri seks…!!