in

“Ka je ti ma vonë”, Ardian Bujupi inspirohet nga Esati i TikTok-ut në këngën e re?

Ardian Bujupi ka gati këngën e re.

Kenge të cilën do ta lansoj në bashkëpunim me Ledri Vulën.

Një pjesë të këngës e ka publikuar në “TikTok”, ku dëgjohet fraza e famshme të cilën e ka përdorur një djalë i quajtur Esat.

Esati, përdoruesi i madh i këtij aplikacioni, u bë i njohur për gjithë shqiptarët po nga kjo fjali, e cila duket se e ka inspiruar edhe artistin në fjalë./Indeksonline/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Vr*sja më e tmerrshme që mund të ekzistonte”, avokati zbulon detaje të reja nga ekzekutimi barbar i 18-vjeçares nga partneri dhe shoku i tij

Pas operimit në krah, kjo është gjendja e Arjan Konomit