in

Kaq bukur e këndon këngën e së bijes, nëna e Donjetes

Donjeta Morina publikoi një video me nënën.

Këngëtarja e njohur shihet duke kënduar këngën e saj të re bashkë me nënën e saj.

E nëna duket se është fansja e saj më e madhe pasi e di gjithë këngën.

Dhe duket se e këndon me zemer./InfoKosova/

Shiko videon:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flaka Krelani shfaq format e përsosura në bekine në mes të parkut të Miami

E rëndë! Ndërhyri për të shuar sherrin mes burrit dhe gruas, 35-vjeçari qëllohet me th*kë për vd*kje