in

Këngëtari i njohur shqiptar e pranon hapur: Kam vjedhur!

Ernest Zeka ose i njohur nga të gjithë si Estto, është një nga kantautorët dhe Dj më të njohur në Kosovë.

Këngëtari ka qenë pjesë e disa projekteve shumë të suksesshme të grupit NRG Band. Ndonëse është shumë i rezervuar per jetën e tij, së fundmi ai i është përgjigjur pyetjeve të “Prive” në rubrikën “60 sekonda”.

I pyetur për jetën e tij private, Estto është shprehur se është tepër i lumtur.

“Po, edhe i lumtur bile,”-është shprehur këngëtari.

Gjatë karrierës së tij ai ka realizuar disa bashkëpunime. Por nëse do të ishte në dorën e këngëtarit bashkëpunimi ideal do të ishte vetëm me femra.

“Me femra, sepse gjithmonë më kanë ec,”-tregoi Zeka.

Gjatë intervistës, këngëtari nga Peja ka habitur me një deklaratë të tij. Estto u pyet nga gazetari nëse kishte vjedhur diçka, ku këngëtari nuk hezitoi të tregonte se ka vjedhur këngë.

“Po këngë kështu naj vijë melodike,”-është shprehur këngëtari.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

E rëndë/ Ekz*kutohet këngëtarja në mes të restorantit nga bashkëshorti i saj, klientët zbardhin detajet e rënda si ndodhi kr*mi

E rëndë! Një person kërcënon se do të hidhet nga tarraca e katit të 5-të të pallatit